Sokak Kıyafetleri Modelleri ve Modası 2013

Hepimizin normal bir yaşantısı var. Kiminin yaşamının 3’te 2’si; iş yerinde, kiminin okulda, kiminin ise başka bir yerde geçse de herkesin bir sokak yaşantısı da var. Aslında sokak yaşantısından kastımız sosyal yaşam. Yani insanlarla iç içe olduğunuz ve sosyal kimliğinizin baskısının olmadığı bir ortam… İş yeri haricinde kalan bu sosyal hayat içerisinde tiyatro, sinema ya da sevilen arkadaşlar ile birlikte yemek yemek yer alabilmektedir. 2013 Sokak Modası iş yaşamı dışında kalan bu sosyal hayat tarzını içerisine almaktadır.

Zaman geçtikçe insanlar modanın kendine yakışan olduğunu daha çok benimsemektedir. Bu yıl sokaklarda çokça kendi tarzını yansıtan bayan giyimleri göreceğiz.. Herkesin kendi tarzını belirlemiş olduğu ve bu tarza göre seçtiği ürünleri kombine etmiş şekilde karşımıza çıkmaktadır. Rengarenk kaban ve montların yanı sıra örgü kazaklar 2013 yılında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.(Kış ve Sonbahar için) Ancak 2013 ilkbahar ve yaz için ise; baskılı t-shirtler başta olmak üzere çok renkli ve değişik yaka modelleri ile süslü birbirinden güzel t-shirt, yağmurluk ve elbiseler göreceğiz.

2013 sokak kıyafetleri modelleri ve modası örgü kazaklar, salaş pantolon ve eteklerin yanı sıra kalın tabanlı ayakkabılar dikkatleri üzerine çekmektedir. Örgü kazaklarda daha çok beyaz, krem tonlarına rastlamak mümkün ayrıca parlak renkler geçen sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini devam ettirmektedir. Kalın tabanlı ayakkabılarda ise bordo ve siyahın yanı sıra kahve ve grinin tonları ile yeşilin tonlarını da görmek mümkün olmaktadır. 2013 Sokak Modası göze çarpan en önemli nokta rahatlığın ön plana çıkıyor olmasıdır. Bunun yanı sıra dikkat çekici aksesuarlarda bayanlarca tercih edilmektedir. Kendi tarzına göre seçilmiş olan aksesuarlar kullanan bayanlar kendi modasını kendi yaratabilmektedir.  Yaz için sokak kıyafetlerinin yanı sıra 2013 kışını da unutmadan oluşturduğumuz galerimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz…

2013 Sokak Kıyafetleri Modelleri


28 Nisan 2013
71
YaziDolabi

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz